Survivor hasreti bitti. Kumsalda aşka geldi

Survivor All Star’da yaptıkları ile adından söz ettiren Yiğit Poyraz, bir süredir ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil ile sevgili ve sık sık çift birlikte fotoğraf paylaşıyor.

Survivor yarışmasına katılması nedeniyle uzun süredir ayrı kalan Yiğit’in yarışmadan elenmesiyle birlikte yeniden bir araya geldiler.

Erbil ve Poyraz hasret gidermek için tatile çıktı.

‘HASRET BİTTİ’ POZUNU KUMSALDAN YAPTILAR

Sevgilisini öpmelere doyamayan Erbil, kumsalda ayna karşısında ‘hasret bitti’ pozunu paylaştı. Aşk dolu kareler sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Söz konusu paylaşım kısa sürede yorum vec beğeni yağmuruna tutuldu.

YARIŞMADAN ELENMİŞTİ

Yarışmada eleme potasında yer alan Özgür, Hakan, Poyraz ve Sercan arasında düello gerçekleştirmiş, kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı düelloda, ilk turda Sercan’a 5-0, ikinci turda ise Hakan’a 5-3 kaybeden Poyraz yarışmadan elenmişti.

Poyraz’a, sevgilisi Yasmin Erbil’den destek gecikmemiş, Erbil Instagram hesabından “Benim şampiyonum” diyerek paylaşım yapmıştı.

İşte o fotoğraf…

MEHMET ALİ ERBİL DAMAT İÇİN NE DEMİŞTİ

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil gazetecilerin sorularını yanıtlayarak “Survivor All Star”da yarışan sevgilisi Yiğit Poyraz’ı özlediğini söylemiş ve “Erkeğim adada. Kendisiyle görüşemiyorum, cezalar aldı. Çok özledim.” demişti.

Yiğit Poyraz’ın Dominik’te yarışmada bir evden yiyecek çaldığının ortaya çıkmasının ardından Mehmet Ali Erbil “Hırsız damat istemem” demişti.

Yasmin Erbil, babasının bu sözlerine “Beni gıcık etmeye çalışıyor. Benim ona diyecek çok lafım var ama bir şey söylemek istemiyorum.” demişti

“BANA BABALIK YAPMADI” ÇIKIŞI

Yasmin Erbil yine bir röportajında Mehmet Ali Erbil için “Bana babalık yapmadı” demiş, ünlü şovmenin genç sevgilisi Gülseren Ceylan’la evlenmesine ve çocuk yapmasına da karşı olduğunu ifade etmişti.

Söz konusu durum baba-kızın arasının açılmasına yol açmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x