Coinbase, O Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Vadelide Listeliyor!

Wormhole’un W yönetişim token lansmanı, büyük borsa listelemeleriyle gün için yükseliş gördü. Bununla birlikte daha sonra biraz irtifa kaybetti. Ancak, borsaların tokene olan ilgisini devam ediyor. Bu gelişmelerin ortasında, önce gelen kripto borsası Coinbase, W Coin’i vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase, W Coin’i vadeli işlemlerde listeliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Wormhole, merakla beklenen W yönetişim tokenini piyasaya sürdü. Bunu bir airdrop duyurusu takip etti. Büyük borsalar da tokenı listeleyerek fiyat üzerinde olumlu etki yarattı. Bu borsalardan birisi olan Coinbase, şimdi de vadeli işlemelerde listeleyeceğini açıkladı. Borsanın global versiyonu Coinbase International, Wormhole (W) için vadeli işlemler sözleşmesi başlatacağını duyurdu. Bu bağlamda Coinbase, şu duyuruyu paylaştı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Wormhole sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. W-PERP piyasamızın açılışı, ticaretin desteklendiği bölgelerde 4 Nisan 2024 tarihinde TSİ 12:30’da veya sonrasında başlayacaktır.

Airdrop detayları ve fiyat artışı

Wormhole, W token airdrop ile ilgili kapsamlı ayrıntılar paylaştı. Böylece, topluluk katılımını ve kapsayıcılığı teşvik etme taahhüdünü yerine getirdi. Proje, 400.000’den fazla cüzdanın airdrop almaya hak kazandığını açıkladı. Airdrop tokenleri, Solana, Ethereum ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli Blockchain’lerdeki çok çeşitli kripto meraklılarına gidecek. Özellikle proje, ilk airdrop için 617,3 milyon W token gibi önemli bir miktar ayırdı. Bu, Wormhole’un erken benimseyenleri ödüllendirmeye ve yaygın benimsemeyi teşvik etmeye olan bağlılığının altını çiziyor.

Airdrop’un kamuya açıklanmasının ardından Binance, Bybit ve OKX gibi büyük borsalar Wormhole token’ı alım satım için listelemekte hiç vakit kaybetmedi. Önde gelen borsaların bu hızlı benimsemesi, piyasanın W token ve Wormhole’un cross-chain protokolüne yönelik yükseliş hissini yansıttı. Bu da kısa bir işlem süresi içinde %10’luk kayda değer bir fiyat artışına neden oldu. Fiyattaki artış, Wormhole’un vizyonuna ve teknolojisine yönelik artan talebin ve yatırımcı güveninin altını çiziyor. Ayrıca, DeFi ortamındaki önemli bir oyuncu olarak konumunu daha da sağlamlaştırıyor.

W Coin piyasa performansı

W token, Wormhole için önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Ayrıca, kripto alanında bir öncü olarak ortaya çıkışını işaret ediyor. Piyasa performansı açısından, W yazı sırasında 1,33 dolardan işlem görüyor. Bu arada, gün içinde bazı büyük borsalarda 1,860 dolarlık bir zirveyi ziyaret etti. Toplam 10 milyar arzın 1,8 milyar token’ı şu anda dolaşımda. Bu bağlamda, altcoin’in piyasa değeri yaklaşık 2,4 milyar dolar gibi etkileyici bir seviyede duruyor. Bu fiyat dinamikleri, W token’a yönelik artan yatırımcı ilgisini ve piyasa talebini yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x